CRCW12067M87FKEA VISHAY DRALORIC RESISTOR, 1206, 7M87, 1%, FULL REEL
Part Nnumber
CRCW12067M87FKEA
Description
RESISTOR, 1206, 7M87, 1%, FULL REEL
Producer
VISHAY DRALORIC
Basic price
MSL: MSL 1 - Unlimited Packaging: Tape & Reel Power Rating: 250mW Product Range: VISHAY - AEC-Q200 CRCW Series Resistance: 7.87Mohm Resistance Tolerance: ± 1% Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric] Resistor Element Material: Thick Film SVHC: No SVHC (16-Jun-2014) Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C Voltage Rating: 200V
Following Parts
Random Products
(keyword CRCW12067M87FKEA VISHAY DRALORIC RESISTOR, 1206, 7M87, 1%, FULL REEL)