CRCW060384K5FKEA VISHAY DRALORIC RESISTOR, 0603, 84K5, 1%
Part Nnumber
CRCW060384K5FKEA
Description
RESISTOR, 0603, 84K5, 1%
Producer
VISHAY DRALORIC
Basic price
MSL: MSL 1 - Unlimited Packaging: Cut Tape Power Rating: 100mW Product Range: VISHAY - AEC-Q200 CRCW Series Resistance: 84.5kohm Resistance Tolerance: ± 1% Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric] Resistor Element Type: Thick Film SVHC: No SVHC (16-Jun-2014) Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C Voltage Rating: 75V
Following Parts
Random Products
(keyword CRCW060384K5FKEA VISHAY DRALORIC RESISTOR, 0603, 84K5, 1%)